Kamizelka Odblaskowa z Nadrukiem

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich

Kamizelki odblaskowe są przydatne w wielu sytuacjach dnia codziennego. O ich posiadanie powinniśmy zadbać m. in., jeśli zdarza nam się wracać wieczorem lub nocą poboczem drogi, powinna się ona także znajdować w naszym aucie. Kamizelka odblaskowa to także niezbędny dodatek do pracy wymagany w wielu zawodach. Kamizelki odblaskowe posiadają intensywne kolory oraz specjalne odblaski, które gwarantują nam bezpieczeństwo podczas pobytu poza domem.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem Kamizelki odblaskowe z nadrukiem Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem – zaprojektuj własną kamizelkę

Jeśli lubisz wyróżniające się dodatki i chcesz mieć jedyną w swoim rodzaju kamizelkę, jesteś we właściwym miejscu! Na naszej stronie masz bowiem możliwość zamówienia kamizelki z nadrukiem, którą sam zaprojektujesz. Kamizelka odblaskowa z nadrukiem nie tylko zapewni Ci lepsze bezpieczeństwo na drodze oraz w pracy, ale także pozwoli lepiej wyrazić siebie, zareklamować swoją firmę lub będzie po prostu ciekawie wyglądała. Kamizelka z nadrukiem to także dobry wybór, jeśli lubisz otaczać się spersonalizowanymi produktami oraz wyróżniać się z tłumu.

PROJEKTUJ

Kamizelka z nadrukiem – w jaki sposób można ją spersonalizować?

Zaprojektowanie własnej kamizelki odblaskowej jest banalnie proste. Sprawę ułatwi Ci praktyczny kreator dostępny na naszej stronie. Nasze kamizelki z nadrukiem mogą posiadać nadruki z obu stron: przedni o maksymalnej wielkości 12x12 cm oraz tylni 20x29 cm. Oba wydruki mogą być wykonane w jednolitym czarnym kolorze, dzięki któremu Twój napis będzie czytelny oraz wyraźnie widoczny na tle kamizelki.

Co można umieścić na kamizelce? Może być to np. logo Twojej firmy, Twoje imię, dowolny napis lub ciekawa grafika. Nie ma tu praktycznie żadnych ograniczeń, to Ty decydujesz bowiem, jak ma wyglądać Twoja kamizelka odblaskowa z nadrukiem. Puść więc wodze swojej wyobraźni i już dziś stwórz niepowtarzalną kamizelkę dla siebie, swoich pracowników lub rodziny.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem – krótka charakterystyka naszych produktów

Dostępne w naszej ofercie kamizelki z nadrukiem występują w dwóch kolorach: fluorescencyjnej żółci oraz intensywnym pomarańczowym. Wszystkie spełniają normy EN20471, idealnie nadają się więc zarówno do codziennego użytkowania, jak i do pracy. Wyposażone zostały w trwałe pasy odblaskowe, które zapewnią Ci bezpieczeństwo w dzień oraz w nocy.

Nasze kamizelki odblaskowe z nadrukiem wykonane są z 100% poliestru, materiału który gwarantuje im lekkość oraz wytrzymałość. Posiadają także praktyczne zapięcie na rzepy, które utrzymują kamizelkę we właściwym miejscu oraz zapobiegają jej przypadkowemu rozpięciu. Kamizelka z nadrukiem może być także dopasowana do każdej sylwetki: do Twojej dyspozycji są bowiem ich rozmiary od M do XXL.

PROJEKTUJ

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem